Usługi

W ramach działalności Warszawskiej Akademii Wizerunku , grono ekspertów świadczy usługi dla klientów indywidualnych. Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty usług takich jak makijaże ślubne i okazjonalne, sesje zdjęciowe, sesje metamorfozy, lekcje stylu i wiele innych.
zobacz cennik

Makijaż ślubny

Każda Panna Młoda pragnie wyglądać w Tym Wyjątkowym Dniu olśniewająco. Aby osiągnąć ten efekt wiele kobiet starannie dobiera kreację i fryzurę, a dopełnieniem całości jest perfekcyjnie wykonany makijaż ślubny. Posiadamy wiedzę, doświadczenie oraz odpowiednie produkty do wykonania idealnego make up’u.

Faza pierwsza – Idealna baza
Dla stworzenia trwałego i efektownego makijażu ślubnego niezwykle istotne znaczenie ma odpowiednie przygotowanie skóry twarzy. Należy dokładnie ją oczyścić i stonizować. Na tak przygotowaną skórę koniecznie trzeba nałożyć krem, najlepiej lekki i nawilżający, który będzie dobrze się wchłaniał. Zamiast kremu można zastosować specjalne bazy pod podkład. Przy tłustej i mieszanej cerze pozwolą zniwelować błyszczenie i wydzielanie serum. Strukturę nierównej cery poprawią preparaty o działaniu wygładzającym.

Faza druga – Doskonała skóra
Na tym etapie najważniejsze jest ukrycie niedoskonałości cery. Sztuką jest stworzenie perfekcyjnie kryjącej warstwy, która nie będzie jednak sprawiała wrażenia ciężkiej maski. Dlatego poszczególne warstwy powinny być delikatne i cienkie. Pomocne są dobrej jakości preparaty i znajomość kilku zasad. Zasinienia pod oczami można zniwelować poprzez zastosowanie żółtego korektora, a wypryski i przebarwienia z zastosowaniem zielonego. Istotne znaczenie ma dobór właściwego podkładu. Powinien odpowiadać naturalnej barwie cery. Profesjonalne produkty zapewniają dłuższą trwałość.
UWAGA: Podkład stosowany jest nie tylko na twarz. W zależności od kroju sukni należy pokryć nim także szyję, dekolt, ramiona i plecy. 
Na warstwę fluidu nakłada się sypki puder, perfekcyjnie matujący i utrwalający efekt gładkiej, doskonałej skóry.

Faza trzecia – Perfekcyjne kolory
Dobór palety barw oraz intensywności kolorów zależy od preferencji Panny Młodej oraz fryzury i kreacji. Warto też uwzględnić porę dnia. Przy uroczystości organizowanej w południe przy pełnym słońcu make up wieczorowy może razić, większej wyrazistości wymagają te ceremonie, które odbywają się wieczorem. Nie chodzi tu wyłącznie o savoir vivre, ale także o oświetlenie. Przy słabszym świetle konieczne jest mocniejsze zaakcentowanie rysów twarzy. Pomimo, że jest to
Wyjątkowy Dzień i każda kobieta pragnie olśniewać należy pamiętać o zachowaniu umiaru. Dobrze jest nieco zmodyfikować codzienny makijaż, ale nie odbiegać od niego drastycznie. Dzięki temu makijaż ślubny przypadnie do gustu, a w lustrze ujrzycie własną twarz, a nie obcą kobietę!

 

Cennik

Makijaż ślubny 250zł
Makijaż ślubny 250zł
Korekta Pana Młodego 50zł
Kępki lub rzęsy 50zł
Makijaż sylwestrowy 250zł
Makijaż dzienny-naturalny 150zł
Makijaż wieczorowy 200zł
Makijaż na studniówkę 200zł
Indywidualna lekcja makijażu, dobór kosmetyków i technik do typu urody 600zł
Sesje metamorfozy - wizaż,zdjęcia, stylizacja, fryzura od 1.900zł
Szkolenia z wizerunku dla firm stawka w zależności od specyfiki zlecenia
Makijaże do sesji zdjęciowych, reklam, pokazów stawka w zależności od specyfiki zlecenia
Konsultacje dla początkujących wizażystów od 250zł w zależności od programu
Sesje dla modelek-przygotowanie profesjonalnego portfolio 1.000zł
Szkolenia z makijażu fotograficznego dla wizażystów 600zł
Intensywny 5-dniowy kurs dla wizażystów (opis w zakładce "kursy makijażu") 2.900zł