Książki Wioletty Uzarowicz

...
Sztuka makijażu profesjonalnego

Sztuka makijażu profesjonalnego

Podręcznik dla wizażystów

Wizażyści, pasjonaci makijażu, miłośnicy sztuki upiększania – to Wam dedykuję książkę będącą podsumowaniem mojej 10letniej pracy zawodowej.

Oddaję w Wasze ręce publikację, która jest jednocześnie spełnieniem moich marzeń.

Przez wiele lat spotykałam się z zapytaniami dotyczącymi sztuki makijażu.
Na część pytań odpowiadam w programach telewizyjnych, oraz artykułach publikowanych w prasie branżowej.
Na pozostałe pytania, postanowiłam odpowiedzieć wydając Książkę.

Od pierwszych chwil, w których zaczęłam zawodowo zajmować się wizażem, wiedziałam że pewien etap swojej pracy zamknę wydając książkę. Wówczas nie wiedziałam jeszcze jaka będzie jej treść, oraz co będę mogła przekazać za pośrednictwem tej publikacji.

Wieloletnie doświadczenie w pracy instruktora, wskazało mi kierunek zainteresowań początkujących wizażystów i pozwoliło na wybranie zagadnień cieszących się największym zainteresowaniem. Postawiłam sobie za cel odpowiedzieć na te zapotrzebowania i pytania, które często otrzymywałam też w mailach.

Chcę aby „Sztuka makijażu profesjonalnego” wskazała Wam jak w profesjonalny sposób, przy pomocy technik i trików wykonać perfekcyjne makijaże ślubne, wieczorowe, stylizowane.

Wiem jak ogromnie ważna w pracy wizażysty jest technika pracy, tak więc pokazałam Wam, jak wykonać makijaże krok po kroku, jakie kosmetyki zastosować oraz jakimi akcesoriami się posługiwać.

Aby postrzeganie sztuki jaką jest wizaż, było jak najbardziej wiarygodne, zaprosiłam do udziału w sesjach modelki, które nie są osobami znanymi ze świata celebrytów.

Wizaż jest dziedziną niezwykle kreatywną, wymagającą bogatej wyobraźni i umiejętności przekształcenia jej w obraz malowany na twarzy. Wierzę, że ta książka będzie dla Was inspiracją, pomysłem na tworzenie nowych makijaży i rozwój w tej dziedzinie.

Publikacja zawiera ponad 30 makijaży, wykonanych krok po kroku. Różnorodna tematyka, barwne stylizacje, oraz oryginalne typy kobiecej urody, pozwoliły na prezentację technik wykonania makijaży profesjonalnych.
Książka stanowi instruktaż wykonania makijaży, od pierwszych etapów po efekt końcowy. To doskonały podręcznik pozwalający doskonalić warsztat początkującym wizażystom, oraz poszerzać horyzonty zawodowcom.

W książce znajdziesz:

 • Różnorodne techniki wykonania makijaży
 • Wyposażenie kufra wizażysty – opis profesjonalnych kosmetyków do wizażu
 • Opis pędzli do makijażu profesjonalnego
 • Instruktaże krok po kroku, wykonania makijaży okolicznościowych oraz stylizowanych:
  • Makijaże ślubne
  • Makijaże wieczorowe
  • Makijaż dzienne
  • Makijaż naturalny
  • Makijaż biznesowy
  • Makijaż kobiety dojrzałej
  • Makijaże egzotycznych typów urody
  • Makijaż lat 20
  • Makijaż lat 50
  • Makijaże gwiazd kina
  • Makijaż Hinduski
  • Makijaż sceniczny
  • Makijaż fotograficzny

CENA: 95 zł

oprawa twarda, papier kredowy, format 240 x 310, Ilość stron 150

Zamów tutaj
...
W sukience do sukcesu

W sukience do sukcesu

Poradnik wizerunkowy

W swojej pracy zawodowej pasjonuję się zmianą wizerunku przeciętnych kobiet. Zaprosiłam do stworzenia tej publikacji Stowarzyszenie Dress For Sukces, które wspiera rozwój kobiet. Dzięki tej owocnej współpracy, zmieniłam wizerunek ponad 30 kobiet.

Jeden z rozdziałów poświęciłam instruktażowi wykonania makijaży, tak więc każda czytelniczka kierując się wskazówkami, może samodzielnie pracować nad swoim wyglądem.

To kompendium wiedzy wizerunkowej nowoczesnej kobiety sukcesu, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele zawodowe, zachowując równocześnie  harmonię i równowagę w życiu prywatnym. Ta książka jest o zmianie. Bardziej spektakularnej – zewnętrznej i często głębokiej, a nie zawsze od razu widocznej – wewnętrznej. Pokażemy Ci jak robią to inne, zobaczysz, jak krok po kroku możesz przeprowadzić te zmiany sama. Ponoć u kobiet bardzo często pierwszą oznaką mającej nadejść rewolucji w życiu jest gruntowna zmiana wyglądu. Coś w tym jest, prawda? Metamorfozy pokażą Ci jak bardzo makijaż, fryzura i strój mogą wydobyć i pokazać światu Twoją inną, nową twarz kobiety sukcesu

Razem z nami możesz także nauczyć się jak dobierać strój, przygotować się do rozmowy z pracodawcą i napisać nowoczesne cv, jak kontrolować mowę ciała, panować nad emocjami, jak planować sukces, jak zarządzać domowym budżetem i w jaki sposób skutecznie dbać o zdrowie.  100 kroków do sukcesu to praktyczne porady ekspertek bazujących na własnym doświadczeniu zawodowym i pracy.

Polecamy też rozmowy z naszymi VIPami. Panie których nazwiska zna każdy,  które są wzorcem dla tak wielu Polek, opowiadają m.in. zasadach którymi kierują się w pracy, o zdarzeniach, które zmieniły bieg ich życia, o tym co pomaga im przeżywać trudne chwile i wychodzić zwycięsko z życiowych zakrętów.

CENA: 35 zł

oprawa twarda, papier kredowy, format 240 x 310, Ilość stron 150

Zamów tutaj